Aktualności

Aktualności

ZŁOTY PARAGON dla producenta serów
05.2021

ZŁOTY PARAGON dla producenta serów

Złoty paragon 2021…

Z radością informujemy, że Mleczarnia Turek …

WIĘCEJ
Close
ZŁOTY PARAGON dla producenta serów

ZŁOTY PARAGON dla producenta serów

Z radością informujemy, że Mleczarnia Turek została doceniona w 11. edycji konkursu „Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich” zdobywając 1 miejsce w kategorii sery pleśniowe i topione. Ser NaTurek Camembert naturalny został uznany za najlepszy produkt z kategorii. Głosowanie zostało przeprowadzone przy pomocy katalogu produktowego, a głosy zostały oddane przez właścicieli sklepów spożywczych.

Mleczarnia Turek ponownie doceniona jako producent serów

To kolejny raz, gdy marka NaTurek została uznana za najlepszą. W styczniu 2020 roku uzyskała tytuł Superbrands 2020. Jest to dowód na to, że wszelkie starania oraz rozwój firmy są zauważane zarówno przez konsumentów, jak i handlowców.

Od lat staramy się odpowiadać na potrzeby partnerów biznesowych oraz klientów. Nasze camemberty tworzymy z pasją, jedynie z najlepszej jakości naturalnych składników.

Pragniemy, by nasze sery codziennie cieszyły smakiem. Tym bardziej dziękujemy za zaufanie oraz każdy oddany na nas głos przez właścicieli sklepów spożywczych!

Mleczarnia przyjazna środowisku!
05.2021

Mleczarnia przyjazna środowisku! 

Mleczarnia…
Close
Mleczarnia przyjazna środowisku!

Mleczarnia Turek - Tartare zmienia się dla planety

Mleczarnia Turek dba o środowisko. W związku z tym postanowiliśmy zredukować ilość produkowanego przez nas plastiku o 100 mln wykałaczek rocznie w opakowaniach Tartare l'Aperitif.

Mleczarnia w Turku - Koreczki serowe Tartare bez plastikowych wykałaczek

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną. Pragniemy dawać jak najlepszy przykład i zachęcać innych do zmian na lepsze. Od maja koreczki serowe marki Tartare sprzedawane będą w opakowaniach bez dodatkowych akcesoriów.

Mleczarnia przyjazna środowisku – program OXYGEN

Te działania są częścią programu OXYGEN, prowadzonego przez naszą grupę Savencia. Ma on na celu promować dobre i przyjazne warunki pracy, dostarczać zdrowe i wysokiej jakości produkty, współpracować z dostawcami surowców naturalnych oraz zmniejszać negatywny wpływ na środowisko. W związku z tym zależy nam na świadomym i odpowiedzialnym działaniu. Wierzymy, że krok po kroku uda nam się zmniejszyć produkcję szkodliwych odpadów i przyczynić się do poprawy sytuacji na naszej planecie.

QUIZ z okazji Dnia Camemberta
04.2021

QUIZ z okazji Dnia Camemberta

WIĘCEJ
Close
QUIZ z okazji Dnia Camemberta

Mleczarnia Turek: QUIZ z okazji Dnia Camemberta

28 kwietnia to wyjątkowa data w Mleczarni Turek. Tego dnia swoje święto obchodzi nasz flagowy produkt – ser camembert.

Sprawdź, który ser camembert pasuje do Ciebie!

Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy wspaniałą niespodziankę. Jest nią niepowtarzalna okazja sprawdzenia “Który camembert pasuje do Ciebie?”. Odpowiadając na 5 krótkich pytań, możesz dowiedzieć się, który z 7 naszych apetycznych wariantów jest tym idealnym dla Ciebie! 

Zachęcamy do kliknięcia w link i wzięcia udziału w tym krótkim quizie.

Świętuj Dzień Camemberta razem z nami!
 

NaTurek Camembert z grilla – teraz z sosem mango
04.2021

NaTurek Camembert z grilla – teraz z sosem mango…

WIĘCEJ
Close
NaTurek Camembert z grilla – teraz z sosem mango

Nowość! NaTurek Camembert Na Grill Mango Chutney

Przedstawiamy nową propozycję na nadchodzący sezon grillowy – NaTurek Camembert Na Grill z sosem mango chutney. To połączenie aksamitnie kremowego camemberta ze słodkim sosem mango chutney, przełamanym delikatnie pikantną nutą.

Ser Camembert z grilla – Gotowy w 15 minut!

Wiosna i lato to najlepszy okres na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, w gronie najbliższych. Jak wiadomo, nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne jedzenie. NaTurek Camembert Na Grill to idealna propozycja na ciepły posiłek, który można przygotować już w 15 minut.

Sery NaTurek na grilla – Teraz w trzech różnych smakach do wyboru

Szczerze wierzymy, że zarówno fani potraw z grilla, jak i koneserzy serów będą zachwyceni naszą nową propozycją i skuszą się na nią niejednokrotnie podczas sezonu grillowego 2021.

W ofercie grillowej od NaTurka są aż 3 warianty do wyboru:

Rozpocznij sezon grillowy z NaTurkiem. Spraw sobie i bliskim parę chwil przyjemności!

Sery NaTurek -NaTurek GrandBlue
03.2021

Kampania NaTurek GrandBlue

WIĘCEJ
Close
Sery NaTurek -NaTurek GrandBlue

Mleczarnia Turek - Kampania NaTurek GrandBlue bogaty i kremowy

Od lutego do końca marca trwa kampania digitalowa promująca NOWOŚĆ: ser z niebieską pleśnią NaTurek GrandBlue bogaty i kremowy. Konsumenci najczęściej używają tego typu sera na kanapkę, ale możliwości jego wykorzystania jest znacznie więcej. Ser z przerostem niebieskiej pleśni ze swoim oryginalnym smakiem wpisuje się w trend małych przyjemności. W nowej komunikacji pokazujemy odbiorcom, że ser z niebieską pleśnią to doskonała przekąska na wiele okazji. 

Nasze działania polegają na komunikacji na platformach VOD oraz w social mediach. Najważniejszym przesłaniem spotu reklamowego jest bogaty i kremowy smak NaTurka GrandBlue - niebiański dla podniebienia!

Sery NaTurek–„Ten Ser to InfluenSer” najnowsza kampania

Warto sprawić sobie chwilę przyjemności z NaTurkiem GrandBlue wytwarzanym w sercu Polski w Mleczarni Turek, gdzie podczas procesu dojrzewania jest ręcznie pielęgnowany.  

Główna idea kreatywna kampanii: „Ten Ser to InfluenSer” doskonale wpisuje się w świat  VOD i social mediów. Zachęcamy do obejrzenia reklamy i spróbowania naszej nowości!

Zapraszamy do obejrzenia reklamy i spróbowania naszej nowości!