Aktualności

Aktualności

Sery NaTurek -NaTurek GrandBlue
03.2021

Sery NaTurek - NaTurek GrandBlue

Sery NaTurek -…

Od lutego do końca marca trwa kampania digitalowa promująca NOWOŚĆ: ser z niebieską pleśnią…

WIĘCEJ
Close
Sery NaTurek -NaTurek GrandBlue

Mleczarnia Turek - Kampania NaTurek GrandBlue bogaty i kremowy

Od lutego do końca marca trwa kampania digitalowa promująca NOWOŚĆ: ser z niebieską pleśnią NaTurek GrandBlue bogaty i kremowy. Konsumenci najczęściej używają tego typu sera na kanapkę, ale możliwości jego wykorzystania jest znacznie więcej. Ser z przerostem niebieskiej pleśni ze swoim oryginalnym smakiem wpisuje się w trend małych przyjemności. W nowej komunikacji pokazujemy odbiorcom, że ser z niebieską pleśnią to doskonała przekąska na wiele okazji. 

Nasze działania polegają na komunikacji na platformach VOD oraz w social mediach. Najważniejszym przesłaniem spotu reklamowego jest bogaty i kremowy smak NaTurka GrandBlue - niebiański dla podniebienia!

Sery NaTurek–„Ten Ser to InfluenSer” najnowsza kampania

Warto sprawić sobie chwilę przyjemności z NaTurkiem GrandBlue wytwarzanym w sercu Polski w Mleczarni Turek, gdzie podczas procesu dojrzewania jest ręcznie pielęgnowany.  

Główna idea kreatywna kampanii: „Ten Ser to InfluenSer” doskonale wpisuje się w świat  VOD i social mediów. Zachęcamy do obejrzenia reklamy i spróbowania naszej nowości!

Zapraszamy do obejrzenia reklamy i spróbowania naszej nowości!

Mleczarnia oraz miasto Turek łączą siły!
03.2021

Mleczarnia oraz miasto Turek łączą siły!

Mleczarnia oraz…

Nasza Mleczarnia oraz miasto Turek połączyły siły. Dnia 22 lutego - Dyrektor Generalny Mleczarni…

WIĘCEJ
Close
Mleczarnia oraz miasto Turek łączą siły!

Mleczarnia oraz miasto Turek - Łączymy siły!

Nasza Mleczarnia oraz miasto Turek połączyły siły. Dnia 22 lutego - Dyrektor Generalny Mleczarni „Turek” Leszek Piślewski oraz Burmistrz Miasta Turek Romuald Antosik podpisali porozumienie o wzajemnej współpracy.

Dni Turku – tam nie może Cię zabraknąć

Bardzo cieszymy się na myśl o wspólnych działaniach oraz wzmacnianiu tożsamości lokalnej mieszkańców. Tym bardziej, że nazwa Mleczarni oraz marki „NaTurek” od zawsze kojarzona była z miejscowością, gdzie produkujemy nasze sery.

W ramach porozumienia Mleczarnia będzie brała udział w kulturalno-społecznych wydarzeniach miasta, np. Dni Turku, WOŚP, TURMAGEDDON i wielu innych.

 

Mleczarnia Turek wspiera miasto i mieszkańców

Początkiem współpracy z miastem Turek był udział w licytacji WOŚP, gdzie przekazaliśmy na cel charytatywny kosze pełne naszych specjalności. Natomiast Urząd Miasta wydał kalendarz ścienny na 2021 rok pod hasłem „Turek dawniej i dziś”, gdzie zdjęcie naszego zakładu będzie znajdować się pośród innych zdjęć miasta Turek.

Szczerze wierzymy, że realizacja podjętych przez nas działań i projektów zaowocuje zwiększeniem świadomości i wiedzy na temat Mleczarni „Turek”, jako zakładu bardzo mocno związanego z miastem oraz jego mieszkańcami.

Nagroda Superbrands 2021 dla marki NaTurek
02.2021

Marka NaTurek po raz kolejny została doceniona przez kons…

WIĘCEJ
Close
Nagroda Superbrands 2021 dla marki NaTurek

NaTurek kolejny raz z tytułem Superbrands 2021

Z wielką radością informujemy, że marka NaTurek otrzymała wyróżnienie Superbrands 2021. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana na podstawie niezależnych badań konsumenckich. Organizacja Superbrands honoruje najsilniejsze marki na konkretnych rynkach w ponad 80 krajach.

 

NaTurek doceniony przez konsumentów

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych konsumentów. Nagroda Superbrands świadczy o docenieniu naszych działań i jest potwierdzeniem zaufania, jakim konsumenci darzą markę NaTurek. To dla nas ogromny zaszczyt cieszyć się móc cieszyć się tym wyjątkowym wyróżnieniem kolejny rok z rzędu.

Serek Camembert i Brie NaTurek – nowa odsłona
02.2021

Serek Camembert i Brie NaTurek w nowej odsłonie

WIĘCEJ
Close
Serek Camembert i Brie NaTurek – nowa odsłona

Sery Camembert i Brie NaTurek – nowa odsłona

Zobacz sery Camembert i Brie NaTurek w zupełnie nowej odsłonie!

 

Sery Camembert i Brie NaTurek w nowej odsłonie

W lutym 2021 została odświeżona szata graficzna opakowań NaTurka Camembert oraz NaTurka Brie. Celem tej ewolucji jest wyeksponowanie smakowitości oraz wysokiej jakości produktów. To wszystko dzięki dużej, naturalnej i apetycznej wizualizacji sera na wszystkich wariantach oraz widocznej informacji o mleku z rodzinnych gospodarstw. Każdy wariant smakowy sera camembert i brie posiada intensywny kolor tła oraz dużą czytelną nazwę, dzięki czemu identyfikacja na półce sklepowej jest szybka i łatwa. 

Sery NaTurek Camembert w nowej odsłonie są już dostępne na półkach sklepowych, wszystkie warianty sera Brie pojawią się w sklepach już na początku kwietnia 2021.

Mleczarnia Turek – pracodawca Top Employer Polska 2021
01.2021

Mleczarnia Turek – pracodawca Top Employer Polska 2021…

WIĘCEJ
Close
Mleczarnia Turek – pracodawca Top Employer Polska 2021

Mleczarnia Turek wyróżniona tytułem Top Employer Polska 2021!

Kolejny sukces Mleczarni Turek podczas rozdania certyfikacji Top Employer! Po raz dziewiąty nasza firma została oznaczona Top Employer Polska 2021 oraz Top Employer Europe 2021. Jest to nagroda przyznawana najlepszym pracodawcom z Polski oraz Europy za stwarzanie odpowiednich, komfortowych oraz korzystnych warunków pracy.

 

Top Employer – nagroda dla najlepszych pracodawców

Top Employers Institute jest światowym autorytetem z dziedziny badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Poprzez odpowiednio skonstruowany kwestionariusz weryfikuje m.in. środowisko pracy, strategie HR, szkolenia i rozwój, a nawet well-being oraz integrację w danej organizacji. Tegoroczne wyróżnienie cieszy nas wyjątkowo, ponieważ udowadnia, iż Mleczarnia Turek, pomimo ciężkiej sytuacji na świecie w 2020 roku - zawsze stawia i będzie stawiała dobro pracowników na pierwszym miejscu. Główne hasło Top Employers Institute “For a betterworld of work” jest dla nas bardzo ważne. Z roku na rok staramy się polepszać i rozwijać pod względem zarządzania zasobami ludzkimi oraz stwarzania przyjaznych i dostępnych dla każdego miejsc pracy.