aktualności

Aktualności

Jesteśmy Top Employer 2022
01.2022

Jesteśmy Top Employer 2022

Jesteśmy Top…

Z ogromną dumą informujemy, że po raz 10-ty Mleczarnia Turek zdobyła tytuł Top Employer Polska…

WIĘCEJ
Close
Jesteśmy Top Employer 2022

Jesteśmy Top Employer 2022

Z ogromną dumą informujemy, że po raz 10-ty Mleczarnia Turek zdobyła tytuł Top Employer Polska oraz Top Employer Europe. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ potwierdza, że nasza strategia i polityka HR, którą na co dzień stosujemy ma na celu dbanie o naszych pracowników i została wysoko oceniona przez Top Employers Institute, który od 30 lat bada pracodawców na całym świecie właśnie pod tym kątem. Tytuł Top Employer otrzymują tylko firmy, które pozytywnie przejdą szczegółowe badania i proces weryfikacji.

Mleczarnia Turek od lat rozwija standardy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi wzmacniając swoją markę pracodawcy. Staramy się tworzyć przyjazne i atrakcyjne warunki pracy dla każdego, niezależnie od jego stanu zdrowia, niepełnosprawności, wieku czy konkretnych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest możliwość rozwoju oraz wspieranie pracowników. Cieszymy się, że jesteśmy jednym z …. najlepszych pracodawców.

Pasja serowara kampania
01.2022

Pasja serowara kampania

Pasja serowara…

4 stycznia wystartowała kolejna kampania digitalowa Mleczarni Turek promująca naszą nową linię…

WIĘCEJ
Close
Pasja serowara kampania

Pasja serowara kampania

4 stycznia wystartowała kolejna kampania digitalowa Mleczarni Turek promująca naszą nową linię premium marki NaTurek Pasja Serowara. W skład linii wchodzą: NaTurek Pasja Serowara z charakterem oraz NaTurek Pasja Serowara z sercem.

Celem kampanii jest budowa świadomości naszej nowości. W komunikacji podkreślamy znaczenie czasu w naszym życiu oraz w życiu naszym produktów. W nowej reklamie pokazujemy, że dajemy sobie czas na wyjątkowe spotkania z bliskimi, dlatego tak samo dajmy czas na to, aby sery w pełni dojrzały, a przez to były ze wszech miar kremowe i aromatyczne.

Działania marketingowe obejmują social media (Facebook i Instagram: NaTurek) oraz największe portale internetowe, takie jak: gazeta.pl, tvn24.pl, wp.pl, youtube.com, onet.pl, interia.pl oraz Polska Press Grupa.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia nowej reklamy dla NaTurek Pasja Serowara oraz szukania na półkach naszej nowej linii premium!

NOWOŚĆ Sery kozie NaTurek
01.2022

NOWOŚĆ Sery kozie NaTurek

WIĘCEJ
Close
NOWOŚĆ Sery kozie NaTurek

NOWOŚĆ Sery kozie NaTurek

Do bogatego portfolio serów NaTurek dołączyły dwie nowości - NaTurek Kozi w plastrach 100 g oraz NaTurek Kozi w kawałku 150 g. Wyjątkowe, rozpływające się w ustach sery kozie NaTurek to nie tylko smak, ale także jakość z najwyższej półki. Gdy raz się ich skosztuje, chce się więcej i więcej. Ich sekret tkwi w przyjemności. Przyjemności dzielenia się z najbliższymi.

Dojrzewające, półtwarde sery kozie NaTurek produkowane są z naturalnych składników, bez dodatku konserwantów czy barwników. Łagodny smak i aromat oraz aksamitna konsystencja to największe atuty naszych nowych produktów. Sery Kozie NaTurek to idealna propozycja na kanapkę, która sprawdzi się również w wielu innych potrawach, gwarantując rozkosz dla podniebienia.

Nowa oferta serów kozich twardych NaTurek to odpowiedź na potrzeby konsumentów, która jednocześnie stanowi ciekawą alternatywę dla naszych serów kozich do smarowania:

- NaTurek Kozi łagodny

- NaTurek Kozi ze szczypiorkiem

Serdecznie zachęcamy spróbowania naszych nowości!

Jarmark w Turku
12.2021

Magia świąt w Turku

WIĘCEJ
Close
Jarmark w Turku

Magia świąt w Turku

Zapraszamy do Turku, gdzie czuć już magię świąt! W weekend przedświąteczny odbył się Jarmark Świąteczny, na którym również byliśmy obecni. Okres świąteczny to idealny czas na dzielenie się przyjemnością. Z tej okazji, przy stoisku Mleczarni Turek można było skosztować grillowanych serów NaTurek Camembert.

Na rynku starego miasta stanęła bombka NaTurek, gdzie tłumy chętnych robiły selfie przesyłając “Świąteczne uściski z Turku”. Obok ogromnej choinki i tronu Mikołaja, była to jedna z największych atrakcji jarmarku! Wielu mieszkańców miasta oraz okolic zdecydowało się odwiedzić jarmark i poczuć świąteczny klimat. Piękne otoczenie oraz nastrój udzielił się każdemu.

Magia świat będzie trwać na rynku w Turku do 6 stycznia. Serdecznie zapraszamy do zrobienia świątecznego selfie.

Złoty medal dla Le Rustique Camembert
12.2021

Złoty medal dla Le Rustique Camembert

WIĘCEJ
Close
Złoty medal dla Le Rustique Camembert

Złoty medal dla Le Rustique Camembert

Z dumą informujemy, że nasz produkt Le Rustique Camembert zdobył złoty medal w międzynarodowym konkursie World Cheese Award. Ogłoszenie wyników odbyło się 4 listopada na Międzynarodowym Festiwalu Serów w Oviedo w Hiszpanii.

Podczas konkursu sery wysyłane są z całego świata, aby w ciągu jednego dnia zostały ocenione przez starannie dobrane zespoły ekspertów, sprzedawców detalicznych i krytyków kulinarnych. Sędziowie pracują w trzyosobowych zespołach, aby wyłonić sery godne złotego, srebrnego oraz brązowego medalu. Oceniają skórkę i wnętrze sera, jego kolor, konsystencję i przede wszystkim smak.

Le Rustique to tradycyjny francuski ser pleśniowy pochodzący z Normandii. Zrodził się z pasji serowara Jean’a Verrier’a, który opracował recepturę camemberta o bogatym wyrazistym smaku i kremowej konsystencji. W miarę dojrzewania ser nabiera intensywniejszego, rozpływającego się w ustach smaku. Receptura ta szybko podbiła serca wielbicieli francuskich serów pleśniowych o tradycyjnej recepturze w ponad 50 krajach.

Bardzo cieszy nas to ogromne wyróżnienie i obecność na podium wśród wspaniałych światowych marek!