aktualności

Aktualności

Sekret Mnicha
07.2023

Sekret Mnicha

Sekret Mnicha

Istnieje wiele idealnych duetów. Jedne są bardziej oczywiste, drugie znacznie mniej. Już…

WIĘCEJ
Close
Sekret Mnicha

Sekret Mnicha

Istnieje wiele idealnych duetów. Jedne są bardziej oczywiste, drugie znacznie mniej. Już średniowieczni mnisi wiedzieli, co z czym łączyć. Zajadali się camembertem i popijali go piwem.
Idąc ich śladem, odkrywamy przed Wami naszą nowość, czyli Sekret Mnicha. To aksamitny, rozpływający się camembert dostępny od razu w dwóch wersjach: jako Sekret Mnicha do Piwa Naturalny – dla miłośników klasyki i Sekret Mnicha do Piwa z Pieprzem (konkretnie tym zielonym) dla tych, co lubią bardziej na ostro. Sery dostępne są w opakowaniach 120-ogramowych.
Obydwa warianty są wyprodukowane z naturalnych składników, a wykorzystane do ich wytworzenia mleko pochodzi od lokalnych dostawców. Całości dopełnia kompilacja odpowiednich pleśni – Geotrichum candidum, Brevibacterium linens oraz Penicilium candidum.
Bądźcie czasem rozważni, czasem romantyczni i często szaleni – w kuchni i przy stole też.
 

Facebook
05.2023

Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na…

Dobra komunikacja to podstawa każdej relacji, także tej z klientem czy konsumentem. Nie zawsze…

WIĘCEJ
Close
Facebook

Jesteśmy na Facebooku

Dobra komunikacja to podstawa każdej relacji, także tej z klientem czy konsumentem. Nie zawsze możliwa jest ta bezpośrednia - face to face, ale tutaj z pomocą przychodzą media społecznościowe.
Do tej pory byliśmy obecni na LinkedIN, ale każde medium ma inną specyfikę i warto poszerzać wachlarz możliwości kontaktu z Wami. 
25 maja br. pojawiliśmy się na

 Facebook
Na profilu znajdziecie wiele ciekawostek i to nie tylko tych związanych z serami. 
Zachęcamy do regularnego zaglądania na nasz fanpage oraz do aktywnego komentowania, czyli do rozmowy z nami.
 

ZŁOTY PARAGON 2023
05.2023

ZŁOTY PARAGON 2023

WIĘCEJ
Close
ZŁOTY PARAGON 2023

ZŁOTY PARAGON 2023

24 maja 2023 r., w czasie Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, ogłoszono wyniki XIII edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”.

W kategorii SERY PLEŚNIOWE I TOPIONE po raz trzeci 1. miejsce, a tym samym „Złoty Paragon” otrzymał NaTurek Camembert Naturalny. Niezmiernie cieszymy się z tego zwycięstwa i dziękujemy za zaufanie. 

Wielkie brawa dla całego naszego zespołu handlowego!!

W tym miejscu przypominamy, że laureaci są wyłaniani przez Czytelników ogólnopolskiego miesięcznika „Hurt & Detal”. Swoje głosy oddawali na liderów sprzedaży – najlepiej sprzedające się w ich placówkach produkty. W ten sposób uhonorowano produkty, które najintensywniej kształtowały polski handel detaliczny.
 

Sklepik
04.2023

Nowy wystrój naszego sklepu

WIĘCEJ
Close
Sklepik

Nowy wystrój naszego sklepu

Sklep firmowy Mleczarni Turek istnieje od bardzo dawna. Znają go na pewno nasi pracownicy, większość mieszkańców naszego regionu, ale zaopatrują się w nim także goście będący w Turku tylko przejazdem.  
Ostatnio sklep firmowy przeszedł całkowitą transformację. Od wejścia wita swoich klientów  świeżością, nowoczesnością, a przede wszystkim „niebiańskim” kolorem i bogatym zaopatrzeniem. 1 lutego dokonaliśmy uroczystego re-otwarcia naszego sklepu firmowego, podczas którego nie zabrakło degustacji naszych serów. 
Zresztą oceńcie sami nowy wystrój naszego sklepu. 

 

Sklepik

 

Mleczarnia Turek ponownie wspiera WOŚP
01.2023

Mleczarnia Turek ponownie wspiera WOŚP

WIĘCEJ
Close
Mleczarnia Turek ponownie wspiera WOŚP

Mleczarnia Turek ponownie wspiera WOŚP

Mleczarnia Turek ponownie wspiera WOŚP - wspaniałą i jedną z największych na świecie akcji charytatywnych, której celem tym razem jest wyposażenie szpitali w sprzęt ratujący życie dzieciom i dorosłym po zakażeniu organizmu - SEPSIE. Jak wskazuje WHO sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów.

Z okazji 31. Finału WOŚP na aukcję Allegro wystawiliśmy kosz produktów marki „NaTurek”. Serdecznie zapraszamy do licytowania: https://allegro.pl/oferta/zestaw-serow-marki-naturek-i-specjaly-z-francji-13147531379 W proponowanym zestawie serów znajdziecie efekt turkowskiej tradycji serowarstwa, wysoką jakość, naturalne składniki i rezultat wytężonej pracy naszych współpracowników.  

W tym roku postanowiliśmy również uruchomić wirtualną e-skarbonkę Mleczarni Turek dla WOŚP: https://eskarbonka.wosp.org.pl/t13hmc

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do wspólnego pomagania - licytacji naszych produktów na Allegro i do zasilania e-skarbonki Mleczarni Turek dla WOŚP. 

Pomagajmy Fundacji WOŚP ratować nasze życie.  - nie mamy nic cenniejszego.